top of page

sob., 27 sie

|

ZENKA SOUL SPA

KRĄG MOCY "Wypalenie niewidzialnych więzi- oczyszczenie energetyczne" * Słońce w Pannie

Krąg Słoneczny

Rejestracja została zakończona
Przejdź do strony głównej
KRĄG MOCY "Wypalenie niewidzialnych więzi- oczyszczenie energetyczne" * Słońce w Pannie
KRĄG MOCY "Wypalenie niewidzialnych więzi- oczyszczenie energetyczne" * Słońce w Pannie

Czas i lokalizacja

27 sie 2022, 18:00 – 21:00 CEST

ZENKA SOUL SPA, Międzyborska 98/100, 04-010 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

KRĄG MOCY "Wypalenie niewidzialnych więzi- oczyszczenie energetyczne" * Słońce w Pannie * Medycyna Dźwięku

Chodź, pokażę Ci jaką masz MOC!

Gdy Słońce znajdzie się w ziemskim znaku Panny, to czas na OCZYSZCZANIE na wszystkich poziomach! 

Masz MOC uzdrowić siebie, swoje relacje z innymi i swoje życie. W Kręgu Mocy będziemy robić porządki w naszych strukturach energetycznych m.in. poprzez wypalenie niewidzialnych, niepożądanych więzi. 

♡ PROGRAM SPOTKANIA 

♡ Krąg Mocy / Krąg Słoneczny - otwarcie i kreślenie kręgu (18:00)

♡ Przygotowanie do podróży- oczyszczenie, praktyka połączenia z Sercem Matki Ziemi, wspólna medytacja

♡ Wyrażenie swoich intencji (W świecie Ducha na niejasno postawione pytania, otrzymasz niejasne odpowiedzi. Twoja intencja również powinna być klarowna i jasna. Proszę, zanim przyjdziesz na to spotkanie, przygotuj się i jasno określ intencję z jaką chcesz w nim uczestniczyć; w tym również dobrze zastanów się i określ jakie więzi czujesz, że są dla Ciebie niezdrowe, niepożądane, toksyczne i odpowiedz sobie na pytanie jak one do tej pory Ci służyły? Jaki jest Twój udział w tym połączeniu? Czy na prawdę chcesz uwolnić się od nich, czy jesteś gotowa na to? Wśród takich niepożądanych więzi może być m.in. przywiązanie do ludzi, rzeczy, miejsc, przeszłości lub przyszłości...) - zachęcam, subskrybuj profil na instagramie @zenkasoulspa- w sierpniowych postach znajdziesz informacje na temat więzi energetycznych. Więcej informacji na temat więzi znajdziesz w sierpniowym newsletterze "THE SOULS", który pojawi się w skrzynkach subskrybentów w sierpniu

♡ Temat aktualnego kręgu: praktyka powiązana z tematem - OCZYSZCZENIE ENERGETYCZNE - wypalenie niepożądanych, niewidzialnych więzi energetycznych

♡ Otwarcie Serca na przepływ Energii Życia (tylko dla chętnych osób)

♡ Relaksacja i głęboka, wielowymiarowa podróż w głąb siebie, spotkanie ze światłem Twojej Duszy

♡ Medycyna dźwięku- koncert uzdrawiający. Śpiew i muzyka mis tybetańskich, gongu, dzwonków, bębna oceanicznego, bębna szamańskiego... i innych instrumentów terapeutycznych. 

♡ Krąg Mocy / Krąg Słoneczny - zamknięcie (21:00)

Na czas trwania sesji otrzymujesz m.in. matę, poduszkę do medytacji, poduszkę pod głowę, poduszeczkę naoczną, wałek pod kolana, ciepły kocyk, energetyzowaną kryształową wodę, kamienie szlachetne do pracy własnej.

* Do czasu trwania spotkania w kręgu, tj. 3 godziny, dodaj i uwzględnij jeszcze 30 minut, które zajmie Ci aktywność związana z wyjściem z przestrzeni ZENKI ;)

Słoneczny Krąg Mocy to cykliczne spotkania, odbywające się raz w miesiącu, w przepływie Energii Życia, inspirowane energią Wszechświata, synchronizujące z rytmem bicia Serca Matki Ziemi, łączące z energią Słońca.

RADOŚĆ * MIŁOŚĆ * MOC * POKÓJ * HARMONIA 

Celem spotkań w kręgach słonecznych jest stawanie się świadomą swojego wewnętrznego boskiego światła, swojej wewnętrznej osobistej mocy, rozbudzenie odwagi do stanięcia w swoim świetle i lśnienia nim, co oznacza życie w zgodzie ze sobą i w harmonii z innymi, radość życia i życie w pełni swojego potencjału.

W Kręgu Mocy pracujemy w obszarze: wiara w siebie, zaufanie sobie, pewność siebie, poczucie własnej wartości, szacunek do siebie, osobista moc, akceptacja, miłość, wybaczenie, przekształcanie lęków w paliwo mocy, odwaga, tożsamość, autentyczność i wyrażanie siebie prawdziwej, intuicja, otwarte serce, wewnętrzna mądrość, wewnętrzne bogactwo, kreatywność i twórczość, pasja, rozwój, naturalna radość, otwarcie na obfitość i dobrobyt, wewnętrzna harmonia, integracja energii boskiej kobiecości i boskiej męskości, wewnętrzny pokój, uzdrowienie

W Kręgu Mocy prowadzę Cię i tworzę dla Ciebie bezpieczną, wysokowibracyjną przestrzeń podróży w głąb siebie by poznać siebie, poczuć siebie, zrozumieć siebie, znaleźć odpowiedzi, rozwiązania, sens; by poczuć i zrozumieć swoją drogę, by połączyć się z Sercem, oczyścić je, uwolnić je, usłyszeć jego głos i podążać za jego mądrością i przewodnictwem. Przestrzeń kontaktu z Wyższym Ja, ze swoją Duszą, ze Źródłem.

Krąg Mocy to krąg duchowy, transformujący, przestrzeń przebudzenia Twojej wewnętrznej osobistej Mocy i Światła.

Stań w swoim Świetle

Promieniuj nim na cały Świat 

z Miłością!

♡ DLA KOGO?

Spotkania w Kręgu Mocy są dla Wszystkich na drodze rozwoju osobistego i duchowego.

Aby przyjść na spotkanie w kręgu słonecznym- wystarczy, że po prostu pozwolisz sobie na to... i zrobisz rezerwację ;). 

Podarujesz sobie swoją uwagę i odrobinę czasu, by usłyszeć i poczuć siebie, zrozumieć i uzdrowić siebie, połączyć się ze swoim Sercem i ze swoim Wyższym Ja, zintegrować się ze Wszystkim Co Jest i Wszystkimi w Harmonii i Miłości.

 ❤

Nasze przebudzenie polega tylko na tym: rozpoznajemy nasze własne Serce jako JEDNO z centralnym punktem Najwyższej Świadomości. Punktem, z którego wszystkie rzeczy odpływają i wypływają w błogim tańcu Wszechświata.

Siostro, Bracie,

Pozdrawiam Twoją wielkość. Pozdrawiam miejsce w Twym sercu, w którym mieszka Twoja Odwaga, Honor, Nadzieja, Miłość i Marzenia. Pozdrawiam to miejsce w Tobie gdzie, jeśli Ty znajdziesz się w tym miejscu wewnątrz siebie, a ja w takim samym miejscu wewnątrz siebie, Jesteśmy Jednością.

Wyrażam Wdzięczność. Wdzięcznością Wibruję. Wdzięcznością Jestem. Dziękuję. ❤

Życzę Tobie Wszystkich Wspaniałości Wszechświata!

Z Miłością,

Zenka

Zapraszam Cię, do zobaczenia!

Prowadząca: Zenka Weronika Jurzyk

Miejsce: ZENKA, ul. Międzyborska 98/100, Warszawa, Praga Południe

Jak dojechać?: Tramwajem do przystanku "Grenadierów", potem 2 minutki spacerkiem wzdłuż al. Jerzego Waszyngtona

* (do przystanku "Grenadierów" dojeżdżają linie tramwajowe: 9, 24)

** Miejsce parkingowe jest w bezpłatnej strefie parkowania wzdłuż ul. Grenadierów, ul. Zbarskiej i ul. Międzyborskiej

Termin:  27 sierpnia 2022 r. (sobota)

Godzina: 18:00 (na spotkanie przybądź 10-15 minut wcześniej) - spotkanie zaczynamy punktualnie!

Czas trwania: 3 godziny *(+30min)

Uczestnictwo: 150 zł (6 miejsc), 55 zł (1 miejsce "Wsparcie Wszechświata") - Rezerwacja ta jest dla osoby, która bardzo chce i potrzebuje uczestniczyć w kręgu, ale z powodów ekonomicznych jest to dla niej, w tym momencie, bardzo trudne.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc jest ściśle określona i zamyka się w magicznym 7. ;) ♡

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją >>> Regulaminu Wydarzeń. <<<

* Subskrybuj stronę, aby otrzymywać wiadomości o tematach zbliżających się spotkań i innych wydarzeń.

** Obserwuj profil na instagramie @zenkasoulspa

Ps. Informacja dla Pani i Pana z Katowic- bardzo proszę o zaprzestanie "inspirowania się" treściami opublikowanymi na moich stronach www oraz w postach na portalach społecznościowych i nie kopiowanie ich i nie zamieszczanie na swojej stronie jako własnych, ani w całości ani we fragmentach. 

Wszystkie treści zamieszczone na moich stronach chronione są prawem autorskim. Nie zaprzestanie tej obrzydliwej praktyki będzie skutkowało podjęciem przeze mnie kroków na drodze prawnej. 

Ponadto uprzejmie przypominam, że Wszechświat jest sprawiedliwy.

Bilety

 • KRĄG MOCY

  150,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • WSPARCIE WSZECHŚWIATA

  Przyjmij wsparcie Wszechświata Rezerwacja ta jest dla osoby, która bardzo chce i potrzebuje uczestniczyć w kręgu, ale z powodów ekonomicznych jest to dla niej, w tym momencie, bardzo trudne.

  55,00 zł
  Wyprzedane

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page