top of page

pt., 03 lut

|

ZENKA

KRĄG MOCY "Wolność. Odpowiedzialność."

Krąg Słoneczny * Słońce w Wodniku

Rejestracja została zakończona
Przejdź do strony głównej
KRĄG MOCY "Wolność. Odpowiedzialność."
KRĄG MOCY "Wolność. Odpowiedzialność."

Czas i lokalizacja

03 lut 2023, 19:00 – 21:30 CET

ZENKA , Międzyborska 98/100, 04-010 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

BE FEARLESSLY YOU!

Odwaga już nie wystarczy. Bądź nieustraszona! ♡ 

Tylko Ty masz moc uzdrowić siebie, swoje relacje z innymi i swoje życie. 

Tylko Ty masz moc odzyskać siebie, swoją wolność i żyć w pełni.

Jestem Zenka i jestem Przewodniczką Uzdrowicielką. 

Towarzyszę Ci w Twojej podróży i pokazuję Ci drogi, których do tej pory nie dostrzegałaś i nie znałaś i prowadzę Cię przez nie. Pomagam Ci poznać siebie i odzyskać swoją moc. 

Mój Głos jest moją Mocą i za jego pośrednictwem przewodzę energię, która wspiera Cię w procesie budzenia świadomości, transformacji.

Mój Głos, jego dźwięk i koncert, który gram, odkodowują informacje, które są już "wewnątrz" Ciebie, a do których nie miałaś do tego czasu dostępu. Informacje te wypływają do świadomości. Stajesz się świadoma tego, co do tej pory było stłumione, uśpione, nieuświadomione.

Mój głos, moje ciało, mój umysł i moje serce są moimi narzędziami pracy.

Daję Ci przestrzeń bezwarunkowej miłości i akceptacji, byś była kim naprawdę jesteś i w tej przestrzeni bezpiecznie odkrywała i poznawała siebie.

AUTENTYCZNA JA * KIM NAPRAWDĘ JESTEM * BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ * AKCEPTACJA * WEWNĘTRZNA MOC * PEŁNIA POTENCJAŁU

Celem spotkań w kręgach słonecznych jest stawanie się świadomą swojego wewnętrznego boskiego światła, swojej wewnętrznej osobistej mocy, rozbudzenie odwagi do stanięcia w swoim świetle i lśnienia nim, co oznacza bycie autentycznym sobą, życie w pełni swojego potencjału, życie w zgodzie ze sobą i w harmonii z innymi wysoko wibrującymi; radość życia; akceptację; wolność i wybór własnej drogi, drogi marzeń serca.

W Kręgu Mocy pracujemy w obszarze: wiara w siebie, zaufanie sobie, pewność siebie, poczucie własnej wartości, szacunek do siebie, osobista moc, akceptacja, miłość, wybaczenie, przekształcanie lęków w paliwo mocy, odwaga, tożsamość, autentyczność i wyrażanie siebie prawdziwej, intuicja, otwarte serce, wewnętrzna mądrość, wewnętrzne bogactwo, kreatywność i twórczość, pasja, rozwój, naturalna radość, otwarcie na obfitość i dobrobyt, wewnętrzna harmonia, integracja energii boskiej kobiecości i boskiej męskości, wewnętrzny pokój, uzdrowienie

W Kręgu Mocy prowadzę Cię i tworzę dla Ciebie bezpieczną, wysokowibracyjną przestrzeń podróży w głąb siebie by poznać siebie, poczuć siebie, zrozumieć siebie, znaleźć odpowiedzi, rozwiązania, sens; by poczuć i zrozumieć swoją drogę, by połączyć się z Sercem, oczyścić je, uwolnić je, usłyszeć jego głos i podążać za jego mądrością i przewodnictwem. Przestrzeń kontaktu z Wyższym Ja, ze swoją Duszą, ze Źródłem.

Krąg Mocy to krąg duchowy, transformujący, przestrzeń przebudzenia Twojej wewnętrznej osobistej Mocy, przebudzenia świadomości tego, kim naprawdę jesteś, jaka jest Twoja prawda- przestrzeń odzyskania siebie.

Słoneczny Krąg Mocy to cykliczne spotkania, odbywające się raz w miesiącu, w przepływie, w strumieniu Energii Życia, w oparciu o bezwarunkową miłość i akceprację, inspirowane energią Wszechświata, łączące z energią Ziemi, łączące z energią Słońca.

SŁOŃCE W WODNIKU 20.01. 2023 - 18.02.2023 "Wolność. Odpowiedzialność."

odnowa, nowy początek, nowy porządek, przebudowa, reorganizacja, przemiana, transformacja, wolność

♡ OGÓLNY HARMONOGRAM SPOTKANIA 

♡ Otwarcie kręgu. Godz. 19:00 - przyjdź 10-15 minut wcześniej! 

♡ Wspólna medytacja, otwarcie Serca, praktyka łącząca z energią Ziemi i Słońca, w strumieniu Energii Życia

Medycyna Ziemi - Seans Kakao 

♡ Głęboka relaksacja i praktyka wyboru swojej własnej, najlepszej dla siebie drogi. 

Medycyna Dźwięku - wielowymiarowa podróż w głąb siebie, koncert uzdrawiający.

Medycyna Kręgu- obecność, czucie, refleksja, ekspresja, milczenie, mówienie, słuchanie, rozmowa, monolog, dialog.

♡ Zamknięcie kręgu. Godz. 21:30

Na czas trwania seansu otrzymujesz m.in. matę, poduszkę do medytacji, poduszkę pod głowę, poduszeczkę naoczną, wałek pod kolana, ciepły kocyk, energetyzowaną kryształową wodę, kamienie szlachetne do pracy własnej

* Do czasu trwania spotkania w kręgu, tj. 2,5 godziny, dodaj i uwzględnij jeszcze 30 minut, które zajmie Ci aktywność związana z wyjściem z przestrzeni ZENKI ;)

** W przypadku, kiedy z powodu spóźnień uczestniczek, seans rozpocznie się z opóźnieniem, spotkanie zakończy się proporcjonalnie później.

♡ 

Aby przyjść na spotkanie w kręgu słonecznym- wystarczy, że po prostu pozwolisz sobie na to... i zrobisz rezerwację ;). 

Masz trochę czasu dla siebie?

Spotykamy się w niezwykłym kręgu, robimy niezwykłe rzeczy, z Wiarą, w przepływie, w Miłości do siebie i akceptacji siebie, z Odwagą Serca.

 ❤

Nasze przebudzenie polega tylko na tym: rozpoznajemy nasze własne Serce jako JEDNO z centralnym punktem Najwyższej Świadomości. Punktem, z którego wszystkie rzeczy odpływają i wypływają w błogim tańcu Wszechświata.

Siostro,

Pozdrawiam Twoją wielkość. Pozdrawiam miejsce w Twym sercu, w którym mieszka Twoja Odwaga, Honor, Nadzieja, Miłość i Marzenia. Pozdrawiam to miejsce w Tobie gdzie, jeśli Ty znajdziesz się w tym miejscu wewnątrz siebie, a ja w takim samym miejscu wewnątrz siebie, Jesteśmy Jednością.

Dołącz do nas! Zapraszam Cię.

Wyrażam Wdzięczność. Wdzięcznością Wibruję. Wdzięcznością Jestem. Dziękuję. ❤

Życzę Tobie Wszystkich Wspaniałości Wszechświata!

Z Miłością,

Zenka

* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc jest ściśle określona i zamyka się w magicznym 7. ;) ♡

** Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją >>> Regulaminu Wydarzeń. <<<

Bilety

 • MASTERMIND MEMBER

  * przysługuje uczestniczkom Kręgu Mastermind "Wszechmocne" 20.01.2023

  130,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • STANDARD

  160,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page