top of page
  • Zdjęcie autoraZenka

Kryształowa woda

Zaktualizowano: 12 paź 2020

Zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać kamienie szlachetne i półszlachetne

w życiu codziennym? Oto jedno z zastosowań.

Kryształowa Woda


Osobiście używam kamieni w różnych celach i w różnych przestrzeniach domu. Na przykład w miejscu mojej pracy- na biurku, stoi geoda cytrynu- pomaga m.in. w nauce, podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów. A także piryt, który dobrze wpływa na mózg, pamięć, procesy myślowe. Obydwa działają na czakrę splotu słonecznego. Pomagają mi utrzymać się w moim centrum, co przekłada się na moją kreatywność.


Jeśli kiedyś mnie spotkasz- możesz mieć absolutną pewność, że mam przy sobie kamień.

Kamienie mam zawsze przy sobie i wybieram je odpowiednio do tematu, z którym pracuję, do tego, jakie aktywności i wydarzenia danego dnia mam zaplanowane.

Mam je ukryte w kieszeniach i/albo w postaci biżuterii.

Kamieni używam podczas medytacji i snu, a także- to, co lubię najbardziej- do tworzenia wody kryształowej! która podnosi wibrację i dodaje mi skrzydeł. Spróbuj.

Do przygotowania eliksiru możesz użyć różnych kamieni (razem, zamiennie lub w różnorodnych konfiguracjach) wyjątkiem! są: malachit, fuchsyt, krokoit, erytryn, wanadynit, halit, cynober, kowelin, chalkantyt, piromorfit - ta lista może być dłuższa, o inne- jeszcze mniej znane lub mniej popularne kamienie.Przedstawione powyżej- to te, o których wiem.

Mogą to być zarówno kamienie surowe jak i oszlifowane- ale nie używaj swojej biżuterii do energetyzowania wody!


Jest podstawowy set, którego możesz się bezpiecznie używać: kryształ górski, ametyst, kwarc różowy. Ja- ze względu na pracę, którą wykonuję- rozbudowuje go o wiele innych, w zależności od potrzeb.


Wybierz kamienie, których chcesz użyć.

Oczyść je- o metodach oczyszczania przygotowałam odrębny post- przeczytasz tutaj.

Wyraź swoją intencję.

Włóż kamienie do dzbanka, szklanki lub ulubionego termosu, który zabierasz do pracy. Wypełnij naczynie wodą. Woda destylowana, źródlana, mineralna, woda z kranu, woda przegotowana, woda rozładowywana przez zamarznięcie w zamrażalniku, a potem rozmrażana- Twój wybór, każda będzie ok.

Pozostaw pod przykryciem na 24 godziny.

Możesz wystawić naczynie na działanie promieni słonecznych albo światła księżycowego- jeśli masz takie pragnienie lub np. jest to uzupełniające dla Twojej intencji.


Kamienie zmieniają energię- wywołują korzystne działanie energetyzujące na wodę, zgodnie ze swoimi właściwościami...

...więc już następnego dnia- otwórz się przepływ pozytywnej energii i ciesz się działaniem kryształowej wody!


Życzę Ci energetycznego kopa i Wszystkiego Wspaniałego!


W.

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page