top of page
  • Zdjęcie autoraZenka

Każdy dzień jest idealny na...

Zaktualizowano: 12 paź 2020Pierwsze, co dziś zobaczyłam- było błękitne niebo. Błękitne jak chalcedon, jak celestyn, błękitne jak kwarc niebieski. Uśmiechnęłam się szeroko. Wstałam i pobiegłam po dzwonki Koshi i tańczyłam z nimi po pokoju budząc radośnie pozostałych domowników.

Dziś postanowiłam posiedzieć na balkonie i medytować w promieniach słońca :) A potem wyjęłam swój notes, w którym piszę... AFIRMACJE.

Każdy dzień jest idealny na afirmowanie życia- dzisiejszy zwłaszcza! :):):)

Poranek pięknie oddał moje wnętrze, w którym czuję, że jest już wczesna wiosna. To był moment idealny, by usiąść i pisać, gdyż afirmacje są skuteczne wtedy, gdy podłączasz do nich emocje, które oddają to, co afirmujesz i chcesz przyciągnąć do swojego życia. ...jeszcze więcej radości, jeszcze więcej energii, jeszcze więcej światła! Afirmacje zaczęłam pisać, gdy miałam szesnaście lat. Od tamtej pory, piszę je regularnie. Afirmacje sprawiają, że zatrzymuję czas na najważniejsze spotkanie- spotkanie ze mną samą, podczas którego przeprogramowuję swoją podświadomość, (to jedno z narzędzi, których używam do tego celu). W tu i teraz, realnie, uwalniam "wczoraj" i tworzę "jutro". Bardzo silna i skuteczna praktyka. Totalnie nieskuteczna- gdy zrobisz to raz, dwa, może jeszcze kilka razy- i porzucisz temat. Będę jeszcze o tym pisała.

... a tymczasem- pięknego, pełnego radości, pozytywnego dnia Wam życzę!


W.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page